top of page

JESIENNE STYLIZACJE Z OFERTY ZARA PROMOCJE. MODA 2022 OKIEM OSOBISTEJ STYLISTKI.

Zaktualizowano: 5 lis 2022

Cześć Dziewczyny,


Dziś chciałabym Was zaprosić na przegląd oferty ZARA, a konkretnie zajrzeć głębiej

do zakładki promocje. Bardzo często słowo PROMOCJA, RABAT powoduje porzucenie wszelkich zasad i kierowanie się tylko i wyłącznie obniżoną ceną ;)

Nie jest to jednak dobry doradca. Nieważne, czy rzecz jest przeceniona, czy nie, należy ZAWSZE trzymać się zasad rozsądnych zakupów.

Przede wszystkim pamiętaj, aby ZAWSZE odpowiedzieć sobie na pytanie; czy byłabym zainteresowana tą rzeczą w jej cenie regularnej? To już powinno dać nam zielone

lub czerwone światło.

Również bardzo często w mojej pracy spotykam się ze stwierdzeniem, że jak coś jest przecenione to na pewno jest złe. Otóż wcale tak nie jest :)

Dla ułatwienie - dziś pokażę Wam kilka w mojej ocenie wartych uwagi elementów, które właśnie zostały objęte rabatem. Elementy zaprezentuję Wam w pełnych stylizacjach - mam nadzieję, że będą to dla Was pomocne jesienne inspiracje :)

Do każdej rzeczy będzie link - część linków to linki afiliacyjne.

Zapraszam


Przede wszystkim w ofercie ZARA promocje znajdziemy piękną bluzkę wykonaną w 100%

z wiskozy. Ten model jest już w ZARA dłuższą chwilę - cyklicznie następuje zmiana kolorów. Rabatem została objęta piękna czerwień oraz słodki róż.


Propozycja stylizacji z koszulą w różu. Łączą ją z jeansami i granatowym trenczem. T

en elegancki kolor tworzy piękny duet z jasnym fioletem, dlatego stawiam właśnie na detal w tym kolorze. Ta torebka to również perełka z działu PROMOCJA W ZARA :)

Wskazówka - bluzkę polecam MINIMUM JEDEN ROZMIAR WIĘKSZY OD NOSZONEGO.


Zatrzymam się przy wspomnianej torebce :)

Już od kilku miesięcy mogłyście ją widzieć w moich zestawieniach. Jak na torebki nieskórzane uważam, że jest to bardzo ciekawa propozycja. Ładnie wykonana, kolor podkreślający wiele innych barw i ciekawa struktura wykończenia. Na moim profilu na IG możecie również zobaczyć ją na materiale video - zapraszam.I tu stylizacja z wykorzystaniem również sukienki z działu PROMOCJA W ZARA.

To jest idealny przykład na to, że promocje wcale nie zawierają tylko rzeczy, które wychodzą z mody :) Sukienka w grochy - zawsze powtarzam, że grochy to klasyka. Nigdy nie wychodzą z mody. Dowód? Właśnie w Paryżu w prezentacji SS23 można było je dostrzec - np. w kolekcji francuskiego domu mody SAINT LAURENT.

Dodatkowo - co dla mnie jest niezwykle istotne, jest ona wykonana z wiskozy. Brawo.

Cena spadła na 89,90 zł. Do zestawu dobrałam wełniany płaszcz oraz skórzane sztyblety - ten model możesz również kojarzyć z moich poprzednich artykułów :) Nawet możesz je zobaczyć na żywo wraz z moją przymiarką :) Zapraszam


Wróćmy jednak jeszcze do naszej soczyście czerwonej bluzki o koszulowym kroju :)


LINK BUTY SPECIAL PRICESLINKI DO WYKORZYSTANYCH ELEMENTÓW:
CIĄG DALSZY NASTAPI :)_____________________________________________________________________


285 wyświetleń0 komentarzy

Commentaires


Post: Blog2 Post
bottom of page